نکات ضروری جهت ارسال مقاله
1400/05/14

محققین محترم جهت بالابردن سطح علمی همایش لطفا نکات زیر در ارسال مقالات رعایت گردد.1. در هنگام ثبت نام اطلاعات کامل فرم ثبت نام بطور دقیق تکمیل گردد.

توجه: از ثبت نام مجدد بپرهیزید. جهت تسریع در امور ، نیازی به دریافت ایمیل فعالسازی نیست و می توانید با ایمیل و رمز عبور وارد سامانه شوید.

2. در هنگام آماده سازی مقاله جهت ثبت در سامانه، فرمت دقیق مقالات رعایت گردد. جهت تسهیل نمونه فونت مقاله بر روی وب سایت قرار داده شده است. خواهشمند است مقاله خود را قسمت به قسمت copy کرده و در فایل فرمت نمونه دریافت شده از سایت  paste نمائید(فایل نهایی که ارسال می نمائید همان فایل فرمت باشد که مقاله خود را بر روی آن قرار داده اید).
نکته: به هیچ عنوان چکیده مقاله از فایل ارسالی اصل مقاله حذف نگردد.

3. در صورتیکه مقاله شما طبق نظر کمیته داوران نیاز به ویرایش داشت و یا خود شما قصد ویرایش آن را داشتید خواهشمند است برای توضیحات بیشتر در این خصوص با دبیرخانه تماس حاصل نمایید.
(توجه داشته باشید در صورتی که قصد ویرایش را دارید جدا" از ثبت مقاله جدید بپرهیزید. فایل مقاله اصلاحی را جایگزین مقاله قبلی خواهد شد.)

4. در فایل مقاله ارسالی پس از نام نویسنده، وابستگی خود را به دانشگاه مد نظر ویا موسسه فعالیت خود حتما" ذکر نمائید.

توجه: در صورت قید نکردن مورد مذکور، دانشگاهها و مراکز علمی برای شخص امتیازی قائل نمی شوند و یا برای دانشجویان نمره ای اختصاص داده نمیشود.

5. در هنگام ثبت مقاله عنوان کامل مقاله را به همراه نام و نام خانوادگی سایر نویسندگان حتما قید نمائید. گواهی صادر شده برای مقاله بر طبق همین اطلاعات ثبت شده شما صادر می گردد(نه از روی فایل مقاله) در صورت عدم ثبت،  هیچ اعتراضی وارد نخواهد بود.

6. پرداخت در سایت به صورت آنلاین پس از انتخاب گزینه مربوطه خدمات در پنل کاربری هر شخص به قسمت پرداخت آنلاین رفته و از طریق درگاه بانکی معتبر پرداخت خود را تکمیل مینمایید. و در صورت پرداخت از طریق کارت به کارت و ارسال فیش میتوانید از دبیرخانه شماره کارت مسئول دریافت و پس از واریز، تصویر فیش واریزی را به تلگرام یا ایمیل دبیرخانه اجرایی ارسال نمایید.